OSIĄGNIĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2016/2017
UDZIAŁ UCZNIÓW W KONKURSACH
PRZEDMIOTOWYCH I TEMATYCZNYCH
SZKOŁA PODSTAWOWA |
|
Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek „Zaśpiewajmy kolędę” |
III miejsce: Karolina Szewczyk (kl. IIIa) Wyróżnienie: Roksana Osuch (kl. V) |
Powiatowy Konkurs plastyczny „Stop przemocy” |
III miejsce: Weronika Uryga (kl. VI) |
Gminny konkurs „Szopka Bożonarodzeniowa” |
I miejsce: Jarosław Kołdras (kl. IIIa) Praca zespołowa: I miejsce – oddział przedszkolny III miejsce – klasa IIIb |
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Dzieckiem być …” „W pustyni i w puszczy” (Tarnów) |
Zakwalifikowani do II etapu konkursu i zajęć warsztatowych w Tarnowie: Kacper Małkiewicz (kl. II) Stanisław Wańtrych (kl. II) |
GIMNAZJUM |
|
Konkurs Recytatorski Poezji C. K. Norwida |
Etap gminny I miejsce: Piotr Konieczny (kl. III) II miejsce: Anna Kukla (kl. III) Etap powiatowy I miejsce: Anna Kukla (kl. III) udział: Piotr Konieczny (kl. III) |
Małopolski Konkurs Historyczny |
udział w etapie rejonowym: Kinga Motak (kl. III) |
Małopolski Konkurs Języka Polskiego |
udział w etapie rejonowym: Kinga Motak (kl. III)
|
Małopolski Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej |
udział w etapie rejonowym: Maciej Maciaś (kl. III) |
Międzygimnazjalny Konkurs Poetycko-Fotograficzny „Moje myśli, moje uczucia, moje życie…” |
Wyróżnienie- „Wyjątkowy wiersz”: Dorota Grzegorzek (kl. III) |
V Międzygimnazjalny Konkurs Plastyczny „Dzieckiem być …” „W pustyni i w puszczy” (Tarnów) |
Zakwalifikowała się do II etapu konkursu i zajęć warsztatowych w Tarnowie: Jadwiga Tucznio (kl. II) |
UDZIAŁ UCZNIÓW W ZAWODACH SPORTOWYCH
SZKOŁA PODSTAWOWA |
||
GMINNE |
Halowa Piłka Nożna |
IV miejsce: drużyna chłopców |
Tenis stołowy indywidualny chłopców |
III miejsce: Kacper Goryl (kl. VI) V miejsce: Wojciech Dudek (kl. VI) VI miejsce: Wojciech Sowa (kl. VI) |
|
Tenis stołowy indywidualny dziewcząt |
VI miejsce: Magdalena Maciaś (kl. VI) |
|
Tenis stołowy drużynowy chłopców |
IV miejsce: Wojciech Sowa i Wojciech Dudek (kl.VI) |
GIMNAZJUM |
||
GMINNE |
Halowa Piłka Nożna |
I miejsce: drużyna chłopców (kl.I-III) II miejsce: drużyna dziewcząt (kl.I-III) |
Tenis stołowy indywidualny chłopców |
I miejsce: Adam Łagosz (kl. I) II miejsce: Piotr Łagosz (kl. III) III miejsce: Maciej Maciaś (kl. III) |
|
Tenis stołowy indywidualny dziewcząt |
I miejsce: Marlena Jarzmik (kl. III) II miejsce: Klaudia Kaczmarczyk (kl. III) IV miejsce: Nikola Osuch (kl.I) VI miejsce: Gabriela Karpiel (kl. I) |
|
Tenis stołowy drużynowy dziewcząt |
I miejsce: Marlena Jarzmik i Klaudia Kaczmarczyk (kl. III) II miejsce: Nikola Osuch i Patrycja Staszak (kl. I) |
|
Tenis stołowy drużynowy chłopców |
I miejsce: Piotr Łagosz i Maciej Maciaś (kl. III) II miejsce: Adam Łagosz i Dawid Szwider (kl. I) |
|
Piłka koszykowa |
I miejsce: drużyna chłopców II miejsce: drużyna dziewcząt |
|
POWIATOWE |
Halowa piłka nożna chłopców |
I miejsce: drużyna chłopców |
Tenis stołowy drużynowy dziewcząt |
IV miejsce: Klaudia Kaczmarczyk i VI miejsce: Nikola Osuch i Patrycja Staszak (kl. I) |
|
Tenis stołowy drużynowy chłopców |
I miejsce: Piotr Łagosz i Maciej Maciaś (kl. III) III miejsce: Adam Łagosz i Dawid Szwider (kl. I) |
|
Piłka koszykowa chłopców |
I miejsce: drużyna chłopców |
|
Halowa piłka nożna chłopców |
IV miejsce: drużyna chłopców |
|
REJONOWE |
Tenis stołowy drużynowy chłopców |
V miejsce: Piotr Łagosz i Maciej Maciaś (kl. III) |
Halowa Piłka Nożna |
IV miejsce: drużyna chłopców |